OnePlus 12’nin tanıtım tarihi netleşmiş olabilir

Önemli bir duyumcu olan Max Jambor, Çinli teknoloji devi OnePlus’un, Aralık 2023’te Çin pazarında piyasaya sürülmesi beklenen en yeni amiral gemisi akıllı telefonu OnePlus 12 hakkında bilgiler paylaştı. Küresel lansmanının ise 2024’ün başlarında gerçekleşeceği tahmin ediliyor. OnePlus 11, beklenenden daha erken bir tarihte piyasaya sürüldükten sonra bu haberler gelmişti. Aralık ayında gerçekleşmesi planlanan lansmanla ilgili detaylar daha önce Çinli bir duyumcu tarafından da belirtildi.

OnePlus 12’nin tahmini özellikleri arasında 150W kablolu ve 50W kablosuz hızlı şarj özelliklerinin olacağı belirtiliyor. Weibo’da faaliyet gösteren ünlü duyumcu Digital Chat Station’a göre, cihaz, 2K çözünürlüğünde kavisli bir OLED ekran, merkezde yer alan delikli selfie kamerası, ince çerçeveler ve simetrik bir tasarım ile birlikte gelecek.

OnePlus 12’nin tanıtım tarihi netleşmiş olabilir

OneLeaks tarafından paylaşılan OnePlus 12‘nin görüntüleri, tasarımın önceki modelle büyük benzerlikler taşıdığını ve sadece küçük değişiklikler içerdiğini ortaya koyuyor. Cihazın ince ve parlak bir siyah gövdeye sahip olduğunu görüyoruz. Ses açma tuşları cihazın sol kenarında yer alırken, güç düğmesi ve sessiz mod kaydırıcısı sağ tarafta bulunacak. Ayrıca, cihazda bir periskop lensin bulunması da beklenen özellikler arasında.

Yeni modelin, performans ve güç verimliliği konusunda önemli bir potansiyel sunan Snapdragon 8. nesil 3 yonga setini kullanacağı da gelen duyumlar arasında. OnePlus 12‘nin daha kaliteli bir ekran ve yeni bir görüntü sensörü sunacağı düşünülüyor.

OnePlus’ın bir diğer beklenen ürünü ise, OnePlus Open adı verilen katlanabilir bir telefon. İlk duyumlar bu ürünün Ağustos başında duyurulacağı yönündeydi ancak en son gelen bilgilere göre ürün Ağustos sonunda duyurulacak.

Resmi lansmana yaklaştığımız bu dönemde, OnePlus 12 hakkında daha fazla bilgi gelmesini ve yaklaşan cihazdan neler bekleyebileceğimizi daha net bir şekilde anlamamızı bekliyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx