Nothing Phone (2) hakkındaki tüm bilgiler netleşti

11 Temmuz’da global pazar için Nothing Phone (2) akıllı telefonu piyasaya sürülecek. Cihazın nasıl göründüğüne dair bilgiler marka tarafından zaten paylaşıldı. Ayrıca, MKBHD’nin telefonla ilgili kısıtlı bir deneyimini aktardığı bir video mevcut. Şimdi ise, duyumcu Kamila Wojciechowska, Nothing Phone (2) hakkındaki eksik detayları doldurdu.

Twitter üzerinde duyumcu tarafından açılan bir gönderiyle, Nothing OS 2.0’ın ekran görüntüleri ve cihazın bazı anahtar özelliklerinin bilgileri sızdırıldı. Kamila’ya göre, Nothing Phone (2) ana kamera olarak Sony IMX890 sensörlü geliştirilmiş bir 50MP kamera sunacak. Kamera optik görüntü sabitleme ve sensör içi zoom kullanacak. OnePlus 11’de kullanılan ve Phone (1)’deki IMX766 sensörüne göre büyük bir yükseltme olan bu sensörün kullanılması önemli bir detay.

Nothing Phone (2) hakkındaki tüm bilgiler netleşti

Ultra geniş açılı sensörde ise değişiklik olmayacak, bu da demektir ki aynı Samsung JN1 EIS sensör kullanılacak. Ön kamera da 32MP Sony IMX615 sensörü ile gelecek ve bu sensör de EIS teknolojisini kullanacak. Geliştirilmiş sensöre ek olarak, görüntü işleme de yeni olacak, bu yüzden bu sensörlerden bazı iyileştirmeler bekleyebiliriz.

Duyumcu’ya göre, yaklaşmakta olan Phone (2) modeli 6.72 inçlik bir AMOLED ekranla gelecek. Bu ekran, Visionox tarafından sağlanacak ve 2412 x 1080 piksel çözünürlüğünde olacak. Ekran, kullanıcıya akıcı ve duyarlı bir deneyim sunacak 120Hz yenileme hızıyla etkileyici olacak. Enerji tüketimini optimize etmek için, yenileme hızı gerektiğinde 1Hz, 10Hz, 24Hz veya 30Hz gibi daha düşük frekanslara dinamik olarak ayarlanacak. Ek olarak, cihazın, kullanıcıya uygun ve güvenli bir biyometrik kimlik doğrulama sağlayacak olan Goodix tarafından sağlanan optik parmak izi sensörünü koruması bekleniyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx