iQOO’nun merakla beklenen lansmanından sürpriz bir kulaklık modeli çıktı

Vivo alt markası iQOO, Çin’de iQOO 11S akıllı telefonunu piyasaya sürdüğünü duyurdu. Ancak bu duyuru sadece bir akıllı telefonla sınırlı kalmadı. Aynı zamanda marka, yeni bir TWS kulaklık olan iQOO TWS 1‘i ve bu kulaklığın BMW sürümünü de kullanıcıların beğenisine sundu.

iQOO TWS 1, tasarım ve görünüş olarak Apple AirPods Pro’yu anımsatıyor. Bu kulaklıkların bir sapı ve silikon kulak uçları bulunuyor. BMW Edition adlı özel sürümde ise, çakıl taşı şeklinde tasarlanmış depolama ve şarj kutusu üzerinde BMW Motorsport’un Kırmızı, Siyah ve Mavi şeritlerini görmek mümkün. Ayrıca, TWS kulaklıkların IP54 sertifikası ile toz ve suya dayanıklı olduğunu belirtelim.

Ses kalitesi konusunda iQOO TWS 1, 12.2mm dinamik sürücüye sahip. Bu kulaklıkların akıllı gürültü iptali özelliği 49dB’de. Net bir ses kalitesi sağlamak için üç adet mikrofon bulunduğunu da ekleyelim. Uçtan uca aptX Lossless iletimi destekleyen TWS kulaklıklar, ayrıca 52ms düşük gecikme moduna sahip. Kulaklıkların sesi, Golden Ears Akustik Lab tarafından ayarlanmış ve 3D panoramik ses ile 3D binaural kayıt desteği sunuyor.

iQOO’nun merakla beklenen lansmanından sürpriz bir kulaklık modeli çıktı

İşin enerji kısmına baktığımızda, iQOO TWS 1‘in 420mAh bir pil ünitesine sahip olduğunu görüyoruz. Bu kulaklıklar, şarj ve depolama kutusuyla birlikte iddia edilen 42 saatlik bir kullanım süresi sunuyor. Tek bir şarjla ise 10.5 saatlik bir kullanım süresine sahip. Ayrıca, bu ses cihazının çift bağlantı ve kulaklıklarımı bul özelliklerini desteklediğini belirtmek gerekiyor.

Fiyatlandırma konusunda ise iQOO TWS 1 modeli, 55 dolarlık (~399 CNY) bir fiyat etiketi ile satışa sunuluyor. Bu kulaklık Siyah ve Beyaz renkli BMW Edition seçenekleriyle mevcut. Siyah renkli model 10 Temmuz’dan itibaren satın alınabilirken, BMW Edition 21 Temmuz’da satışa sunulacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx