Ara sokakta yakalayıp defalarca bıçakladı

Kavga, Taksim İstiklal Caddesinde geçtiğimiz Cuma günü gece saat 03.30 sıralarında bir gece kulübünde çıktı. Sevgili olduğu belirtilen çift gece kulübünde eğlenirken yan masada oturan Fatih B. ile ‘bakma’ nedeniyle tartışmaya başladı.

Tartışmanın büyümesi üzerine taraflar, gece kulübü çalışanları tarafından dışarıya çıkartıldı. Ancak kavga dışarda da devam etti.

YARALI HALDE KAÇMAYA ÇALIŞTI

Bıçak çıkaran saldırgan, Fatih B.’yi kovalamaya başladı. Ara sokakta bıçaklı kovalamaca bir süre daha devam ederken elinde bıçak olan kişi, Fatih B.yi yakalayarak vücudun çeşitli yerlerinden bıçakladı.

Aldığı bıçak darbesine rağmen tekrar kaçan Fatih B.’yi  yakalayan saldırgan bıçaklamaya devam etti. Kavga çevredekilerin araya girmesi ile sonlanırken ağır yaralanan genç ambulans ile hastaneye kaldırıldı. Bıçaklı saldırgan ise Güven Timleri tarafından gözaltına aldı.

DEHŞET ANLARI KAMERADA

Kovalamaca ve bıçaklı saldırganın Fatih B.’yi defalarca bıçaklama anları saniye saniye bir iş yerinin güvenlik kamerasına saniye saniye yansıdı. Tutuklanarak cezaevine gönderilen saldırganın ifadesinde Fatih B.’nin  kız arkadaşını taciz ettiğini ve dayanamayıp bıçakladığını söylediği öğrenildi. (DHA)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx