Xiaomi 12T Pro 200 MP kamerasıyla ateş edecek!

Xiaomi‘nin 200 MP‘lik bir kamera piyasaya sürdüğüne dair söylentiler geçen Temmuz ayından bu yana ortalıkta dolaşıyor ve sızdırılan bir fotoğrafa göre bu nihayet gerçekleşmek üzere. Son dönemlerde yoğun bir çalışma içinde olan Çinli teknoloji devi yeni cihazı ile ortalığı yıkacak.

Phonandroid’den sızdırılan bir görüntü, ana kamerayı barındıran siyah çıkıntılı karesiyle Redmi K50 Ultra’ya çok benzeyen bir kamera adasını sergiledi. Kurulumda yazılı olarak “200 MP” bulunuyor ve kaynak, fotoğrafın Xiaomi 12T Pro adlı bir telefona ait olduğunu iddia etti.

Xiaomi 12T Pro 200 MP kamerasıyla ateş edecek!

Xiaomi’nin alt marası Redmi K50 Ultra Çin’de duyuruldu ve Xiaomi, Redmi ürünlerini küresel pazarda farklı isimler altında düzenli olarak yeniden piyasaya sürüyor, bu nedenle 12T Pro olarak yeniden piyasaya sürüleceğinden oldukça eminiz. Şirket kamerayı değiştirmeye karar verir ancak teknik özelliklerin geri kalanını korursa Snapdragon 8+ Gen 1 yongasını bekliyoruz. Redmi K50 Ultra model numarası 22081212C iken, bu iddia edilen 12T Pro 22081212UG. Söylentiler doğruysa bu, bu ayın başlarında tanıtılan Moto X30 Pro’dan sonra Samsung ISOCELL HP1 sensörlü ikinci telefon olacak.

Cihazın özellikle kamera performansıyla rakiplerini geçmesi bekleniyor. Yakında iddialı bir şekilde sektöre girecek olan cihazın tüm özellikleri netleşecek.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*