Tayland’da seks partisi sonu oldu: Rus modele cinayet suçlaması

Tayland’da bir binanın sekizinci katından düşerek hayatını kaybeden Rus model Evgenia Smirnova’nın vefatıyla ilgili yeni ayrıntılar basına yansıdı. Polis, Smirnova’nın bir seks partisinde öldüğünü açıklarken, olayın akabinde 3 kişi tutuklandı. Polis, olayın kazadan çok cinayet olabileceği üzerinde ağırlaşırken, şüpheliler ortasında tekrar bir Rus modelin olması dikkat çekti.

Tayland’da geçtiğimiz günlerde 37 yaşındaki Rus model Evgenia Smirnova, bir binanın 8’inci düşerek hayatını kaybetmişti. Phuket’te meydana gelen olay sonrası Smirnova’nın kaza sonucu hayatını kaybettiği sanılmış, lakin elinde öteki birinin saçından bir tutam bulunması olayın cinayet olabileceği kuşkularını artırmıştı.

Patong’daki partiye katılan üç turist, bugün olayla ilgili tabir verirken, 10 yıla kadar mahpus cezasıyla karşı karşıya oldukları açıklandı.

Sibirya’dan Natalia Kosenkova, 35, ABD’den Jamaal Smith, 38 ve Ürdünlü Ahmad Alatoom parti sırasında ‘pervasızca hareketten vefata sebebiyet vermek’le suçlanıyor.

25 metreden düşerek hayatını kaybeden 37 yaşındaki Rus model Evgenia Smirnova

Alatoom, Smirnova’nın vefatının akabinde Tayland’dan kalkan bir uçağa binmeye çalışırken tutuklandı. Üç zanlı daha evvel uyuşturucu bulundurmaktan tutuklanmıştı.

ŞÜPHELİ RUS MODEL BİRİNCİ KERE KONUŞTU

Aslen Sibiryalı olan ve Rusya’da modellik yapan Kosenkova, “Onu düşünmek istemiyorum, bizim için çok gerilimli. Hayatımız mahvoldu. Çok çok üzgünüm. Her şey çok makus lakin hayatımı da düşünmek zorundayım.” dedi.

Şüphelinin vefatıyla suçlanan Rus model Kosenkova

Polis kaynaklarından alıntı yapan Tayland basını, Evgenia’nın düşüşünden evvel Patong’daki Emerald Terrace’deki dairesinde “seks, uyuşturucu ve alkol partisi”nde olduğunu ortaya çıkardı.

Polis Tümgenerali Sermphan Sirikhon, olayla ilgili üç olasılığın değerlendirildiğini söyledi: Kaza, intihar yahut cinayet.

ELİNDE BULUNAN SAÇ EN BÜYÜK KANIT OLDU

Polisler, kurbanın elinde saçın DNA testine gittiğini duyururken, şimdi sonuç açıklanmadı.

Cinayetle suçlanan Kosenkova, Smirnova’yla birinci defa öldüğü gece tanıştığını söyledi.

Şüpheli, ‘Suçlu olmadığımız için dava aslında çok da karmaşık değil. Söyleyebileceğim tek şey, bunun bahtsız bir olay olduğu, fakat bir cinayet olmadığı. O partide olan kimseyi suçlayamazsınız. Ben bir turistim. Burada her gün bu türlü partiler oluyor ve birileri ölüyor.” dedi.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*