Sinan Akçıl: Her an birisiyle evlenip, dört çocuğum olabilir!

HÜSEYİN ALTUN / MİLLİYET
‘Masal Şatosu’nun devam filmi ‘Masal Şatosu: Gizemli Misafir’ için önceki akşam Kanyon Cinemaximum’da gala gerçekleştirildi. Galada çocukların elinden tutarak poz veren Sinan Akçıl, “Şu andan itibaren dört çocuk istiyorum. Karar verdim. Kafamda da biri şekilleniyor, kimden yapacağıma da düşünmeye başlıyordum” sözleriyle şaşırttı.

“ÇOK KALABALIK BİR AİLE İSTİYORUM”

Basın mensuplarının “Hayatınızda biri var mı?” sorusuna 40 yaşındaki şarkıcı, “Her an bir sihir olabilir. Her an birisiyle evlenip, dört çocuğum olabilir. Çok kalabalık bir aile olmak istiyorum” yanıtını verdi.

“EVLİLİK BANA UZAK DEĞİL”

Başından iki evlilik geçen Sinan Akçıl, “Evliliğe sıcak bakıyorum, evlilik bana uzak değil. Çok güzel bir deneyim yaşadım ama daha güzel deneyimlere hazırım” şeklinde konuştu.

“BİRAZ FAZLA CESURUZ”

Sinan Akçıl ile Burcu Kıratlı, 1 Ocak 2019 tarihinde Hollanda’nın başkenti Amsterdam’da nikâh masasına oturmuştu. Dokuz ay evli kalan çift, ani bir kararla boşanmıştı. Birbirlerinden uzak kalmaya dayanamayan ikili, yeniden bir araya gelmiş ve Şubat 2021’de ikinci kez hayatlarını birleştirmişti. Ancak bu birliktelik de uzun sürmemiş, ünlü çift 11 Mayıs 2022 tarihinde resmen boşanmıştı.

Duruşma sonrası “Şu an hissizim açıkçası. İki boşanma, biraz fazla cesuruz” diyen Kıratlı, Milliyet Cadde’den Senem Aydın’a röportajda ise “Sinan’la asla düşman olamayız. Çünkü birbirimizin gururunu kıracak ya da rencide edecek bir şey yaşatmadık. Biz sadece aşkın verdiği tutkuyu doğru yönetemedik” yorumunda bulunmuştu.

BURCU KIRATLI İLE YENİDEN EVLENİR Mİ?

Geçtiğimiz haziran ayında yaptığı açıklamada, 32 yaşındaki güzel oyuncu ile ilişkisine üçüncü bir şans vermeyeceğini dile getiren Sinan Akçıl, şu ifadeleri kullanmıştı:

Bir daha o hakimin karşısına çıkmaya yüzüm yok. Çok güzel bir ilişkiydi ama artık geride kalması gerekiyordu. Geride de bıraktık. Burcu her zaman mutlu olsun. Saygıyla anacağımız bir şekilde bitmeliydi, öyle de oldu. Üzüntüler oldu ama ben kendime bambaşka bir yol çizdim. Bundan sonra hayatımıza girecek kişilerede saygısızlık olmasın. O yüzden artık bu defter kapanmalı.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*