Para vermeyen anne ve babasını hastanelik etti

Sinop’ta bir kişi, para vermeyen anne ve babasını iki saat boyunca döverek hastanelik etti.

Olay, 28 Haziran’da Dikmen ilçesine bağlı Kanlıçay köyünde meydana geldi. Yaşar Bozel, arabasını tamir ettirmek için annesi Fatma (78) ile babası Kemal Bozel’den (71) para istedi. Bozel çifti, paraları olmadığını söyledi.

BASTON, KOLTUK DEĞNEĞİ VE BALTA SAPIYLA DÖVDÜ

Bunun üzerine Yaşar Bozel, anne ve babasına saldırdı, iki saat boyunca baston, koltuk değneği ve balta sapıyla dövdü.

Gelen sesleri duyan komşuların ihbarı üzerine adrese jandarma ve sıhhat takımları sevk edildi. Sıhhat takımları, Bozel çiftini Atatürk Devlet Hastanesi’ne kaldırdı.

Vücutlarının birçok yerinde kırık ve morluklar oluşan Fatma ve Kemal Bozel çifti, oğullarından şikayetçi oldu. Yaşar Bozel, jandarma gruplarınca gözaltına alındı.

”ÇOK DARBE YEDİK”

Oğlunun sarhoş olduğunu belirten Fatma Bozel, “Arabasına tamirat yapacaktı. ‘Araban uygun oldu mu?’ dedim. ‘Parçalarını aldım, para yetmedi’ dedi. Ancak sarhoştu. Hiçbir şey demeye gerek kalmadı. Tabağı yere vurdu. Sonra da kalktığı üzere bizi bu hale getirdi. Hiç bizi dinlemedi. Bedenimde kırıklarım var, bizi kapıya attı. Bir eşime vurdu, bir bana vurdu. Konutun önünde çok darbe yedik” dedi.

”KOLTUK DEĞNEKLERİNİ ÜSTÜMÜZDE PARÇALADI”

Oğlunun uzun müddet kendilerine vurduğunu ve daha evvel beyin felci geçirdiğini söyleyen anne Fatma Bozel, şöyle devam etti:

”Koltuk değnekleri ile yürüyorum. Koltuk değneklerini üstümüzde parçaladı. Koltuk değneğinin kesimi bir orta düştü. O orta aldım, savurdum. Başına geldi sanırım. Koltuk değnekleri ile vurunca sonra gitti, odun motorunu çalıştırmaya çalıştı. Lakin çalışmadı. Bunu yapan doğurduğum evlat. İşi, gücü para. Unsur bağımlılığı vardı lakin bırakıyordu. ‘Arabanın modülleri için para lazım’ dedi. Biz de ‘Yok’ deyince üstümüze barut üzere parladı.”

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*