Merve Boluğur’dan çocuk itirafı! “Çocuğum olmasını…”


Geçirdiği iki evlilikte de istediğini mutluluğu yakalayamayan eski oyuncu Merve Boluğur, instagram hesabı üzerinden takipçileriyle yaptığı bir soru cevap etkinliğinde itirafta bulundu. Boluğur’un kendisine gelen bir soruya verdiği cevap dikkat çekti.

2015-2017 yılları arasında ünlü şarkıcı Murat Dalkılıç ile bir evlilik yaşayan Acemi Cadı, Küçük Sırlar, İçimdeki Fırtnına, Kuzey Güney, Muhteşem Yüzyıl gibi sevilen yapımlarda yer alan ünlü isim Merve Boluğur‘un mutluluğu kısa sürmüştü. Ünlü şarkıcı ile olan ayrılığından sonra sosyal medya paylaşımlarıyla da sık sık gündeme gelen Boluğur, 2022 yılının Temmuz ayında DJ Mert Aydın ile bir birliktelik yaşamış ve yine 2022 yılının Ekim ayında Mert Aydın ile dünya evine girmişti. Fakat Boluğur bu evliliğinde de aradığı mutluluğu bulamamış ve bir ay sonra evliliğini sonlandırmıştı. Boluğur’un, geçtiğimiz günlerde takipçilerinden gelen evlilik sorularına verdiği cevap ise kafaları karıştırdı.

Merve Boluğur ve Mert Aydın

“ÇOCUĞUM OLMASINI İSTİYORUM!”

Oyunculuktan uzaklaşarak şarkıcılığa yöneldiğini dile getiren Merve Boluğur, geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı bir etkinlikle takipçilerinden gelen soruları yanıtladı. Bir takipçisinden gelen “3’üncü kez evlilik var mı?” sorusuna “Çocuğuma baba olabilecek sahiplenici bir adamla… Çocuğum olmasını istiyorum. Evliliği çocuğun psikolojisi için isteyebilirim.” diyerek yanıt veren Boluğur bu cevabıyla dikkat çekti.

Merve Boluğur

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK VİDEO:

Sezin Bozacı neşeli halleriyle dikkat çekti! Yalı Çapkını’nın Esme’si…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir