Mehmet Ali Erbil’den Melike Öcalan’a sahnede kelamlı taciz: ‘Sana bir değdiremedim elimi’

Oyuncu, komedyen, sunucu Mehmet Ali Erbil, evvelki akşam cemiyet ve magazin mecmuası ‘Quality of Magazine’nin 13’üncü yılı kutlamasına katıldı. Gecenin sunuculuğunu Melike Öcalan ve Gökay Kalaycıoğlu’nun yaptı. Geceye sunucu Öcalan ile Erbil’in ortasında geçen diyalog damga vurdu.

“SANA DEĞDİREMEDİM ELİMİ”

Erbil, sahnede Melike Öcalan için “Güzelleşmişsin kız. Elimi değdirdiklerim meşhur oluyor lakin sana değdiremedim elimi” dedi.

“20 YILDIR HİÇ BU TÜRLÜ BİR ŞEY OLMADI”

Erbil’in kelamları üzerine Öcalan ise “Öyle bir şey hiçbir vakit olmadı. Elinizi değdiremediğiniz bunu bu türlü söyleyin. Ben şu an şoktayım. 20 yıldır hiç bu türlü bir şey olmadı” diyerek reaksiyon gösterdi. O esnada ortaya giren Gökay Kalaycıoğlu ise mevzuyu değiştirdi.

KONUTUNUN BANYOSUNDA DÜŞMÜŞTÜ

Mehmet Ali Erbil, dört yıl evvel konutunun banyosunda ayağının kayması sonucu düşmüş ve kırılan kaburgaları akciğer zarını yırtarak iç kanamaya neden olmuştu.

Kaçış sendromu (Kılcal damarlardan sıvı sızıntıları sonucu kan basıncında süratli düşüş ile bağlantılı akut ve şiddetli tekrarlayan ataklar) hastalığı da nükseden ve bu süreçte ekranlardan uzak olan Mehmet Ali Erbil, başarılı geçen tedavisinin akabinde eski günlerine geri dönmüştü.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*