İzmir’de bir kişi karısıyla ilgi yaşayan genci tekraren bıçaklayarak öldürdü

Saat 16.00 sıralarında İzmir’in Buca ilçesi İnönü Mahallesi 673. Sokak’ta iki katlı bir binada meydana gelen olayda,  yabancı asıllı Hamdo A., karısı ile ilgisi olduğunu öne sürdüğü yabancı asıllı Abdulkerim Salih’in (18) karısı ile meskende olduğunu öğrenerek meskene geldi.

Karısıyla bağlantı yaşayan genci bıçaklayarak öldürdü

Abdulkerim Salih’i gören Hamdo A. ile genç ortasında tartışma çıktı. Bu esnada Hamdo A.’nın karısı kaçarak meskenden uzaklaşırken, ikili ortasında çıkan tartışma arbedeye dönüştü. Hamdo A., yanındaki bıçakla Abdulkerim Salih’i bedeninin değişik yerlerinden tekraren bıçaklayarak konuttan çıktı.

Hayatını kaybetti

Kavga seslerini duyan etraf sakinlerinin ihbarı üzerine bölgeye polis ve sıhhat takımları sevk edildi. Olay yerine gelen polis takımları kaçan şüphelinin peşine düşerken, sıhhat grupları Abdulkerim Salih’in hayatını kaybettiğini belirledi.

İHA’nın haberine nazaran, Salih’in cansız vücudu, savcı tarafından yapılan incelemenin akabinde İzmir İsimli Tıp Kurumu’na kaldırıldı.

Yakalandı

Olayın akabinde kaçan kuşkulu ise, Konak ilçesinde yakalanarak gözaltına alındı. Olay Yeri İnceleme takımları de cinayetin meydana geldiği konut ve etrafında incelemelerde bulundu. Olayla ilgili başlatılan soruşturma sürüyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*