Demet Özdemir’i Oğuzhan Koç Aşkı Kör Etti! Müstakbel Kocasının Ayağına Milyonlar Döktü! Aman Seda Sayan Görmesin

Uzun vakittir bir arada olan Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç çifti evlilik yolunda birinci adımlarını attı. Geçtiğimiz günlerde sevgilisi Demet Özdemir’i istemeye giden Oğuzhan Koç tuzlu kahveyi içti. Çift nişanlanırken, düğün hazırlıklarına da başladı. Düğün armağanı için erken davranan Demet Özdemir, nişanlısına milyonluk armağan aldı.

DEMET ÖZDEMİR ERKEN DÜĞÜN HAREKETİ

Nişanlısı Oğuzhan Koç ile Çeşme’de tatilin tadını çıkaran Demet Özdemir, koronavirüse yakalanmıştı. Hastalığını ağır geçtiğini söyleyen Özdemir, herkese maske takması konusunda ihtar da bulundu. Kısa müddette sıhhatine kavuşan Özdemir, toplumsal hayatında geri döndü.

NİŞANLISINA MİLYONLUK HEDİYE

Oğuzhan Koç ile dolu dolu bir aşk yaşayan Demet Özdemir, evlilik hazırlıkları yaparken, nişanlısı Oğuzhan Koç içinse adeta kesenin ağzını açtı. Düğünden evvel ikramını alan Özdemir, Oğuzhan’ın koluna Audemars Piguet’in 1 milyon liralık saatini taktı.

Hediyenin fiyatı magazin gündeminde çok konuşulurken, birtakım takipçileri ise “Ekmek almaya zorlanıyoruz, 1 milyonluk ikram almış” yorumunda bulundu. Koç’un ise Özdemir’e şimdi bir şey almadığı tez edildi.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*