Britney Spears, Türkiye’de çekilen imgeyi paylaştı: ‘Bu görüntü beni ağlattı’

Dünyaca ünlü müzikçi Britney Spears, Türkiye’de çekilen bir doğum günü görüntüsünü kendi Instagram hesabından paylaştı. İstanbul’da bir anaokulunda çekilen manzaralarda, anaokulu öğretmeni, doğum günü sürprizi yapılan bir öğrencinin memnunluğunu kayda almıştı. 

Görüntüdeki çocuk kendisine hazırlanan doğum günü sürprizi sonrası ağlayarak kendisine pasta getiren şahsa sarılıyordu. Kelam konusu görüntü, toplumsal medyada da viral olmuştu.

“BU GÖRÜNTÜ BENİ AĞLATTI”

Britney Spears, görüntüyü 40 milyon takipçisinin bulunduğu Instagram hesabından paylaştı ve “Son iki gündür migrenim tuttu ve yataktan çıkamadım. Işığa maruz kalamadım ve kendimden geçecekmişim üzere hissettim. En kötüsüydü ve bu yüzden iki gün boyunca uyudum. Anneler Günü’nde baygındım… Bir gün geciktim, çok üzgünüm… Neyse, bu görüntü beni ağlattı. Küçük çocuğun annesinin elleriyle ne yaptığını izleyin. Hakikaten küçük bir beyefendi demek istiyorum! Geçmiş Anneler Günü’nüz kutlu olsun” tabirlerini kullandı.

CEM ADRİAN’IN MÜZİĞİNİ KULLANDI

Öte yandan ünlü müzikçi, paylaşımında Cem Adrian’ın ‘Kül’ müziğini kullandı. Britney Spears’ın paylaşımına sessiz kalmayan Cem Adrian, Twitter hesabından “Dünya tuhaf bir yer” notunu düştü.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*