AKP’li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin Vilayet Liderleri Toplantısı’nda açıklamalarda bulunuyor

AKP’li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AKP Vilayet Liderleri Toplantısı’nda konuşuyor. 

Erdoğan’ın konuşmasında öne çıkan satırbaşları şöyle:

“Sizleri en kalbi hislerimle selamlıyorum. Seçim takviminden bir yıldan geriye saymaya başladığımız şu günlerden itibaren geçen her gün hazine kıymetindedir. Kaygısını anlatmak isteyen her vatandaşımızın AKP teşkilatından birini görecek formda sahayı sıkı tutmalıyız.

“AKP’NİN MUKADDERATI İLE ÜLKENİN YAZGISI İÇ İÇE!”

Muhalefetin gündemlerine takılıp kalmamalı onların peşinden gitmemeliyiz. Gündemi belirleyen sürekli biz olacağız. 2023 amaçlarımızla 2053 vizyonumuzla insanlarımızın umutlarının ve beklentilerinin adresi de yeniden biz olacağız. Değerli olan bu malzemeyi gerçek kullanmaktır. Üye sayısı 11 milyonu geçen bir partinin içinde üslubuyla sorunlu olan beşerler vardır. AKP ailesi gereksinimi olan her mevzuda hakikat insanı öne çıkaracak kadar büyüktür. 

Halka zirveden bakan, geleni kapıdan içeri almayan AKP yöneticisi olamaz. Ülkesine, kentine ve partisine hizmet için gece gündüz koşturmayan AKP’de misyon üstlenemez. Bunlar bizde mecburidir. Aksi takdirde ortaya çıkan tablodan yalnızca AKP değil, kentlerimiz de ziyan görmektedir. AKP’nin bahtı ile ülkenin bahtı et ile tornak üzere birbiri ile iç içe geçmiştir. Hiçbir şahsi hesap bu ilmi misyonun üstüne geçemez. Bileğini bükmeye darbecilerin gücünün yetmediği bu partiye içerden ziyan verilmesine müsaade vermeyiz.

“23 MİLYON ÜYE” TALİMATI

2023 seçim zaferimizin sembolü olacak 23 milyon üye gayesiyle yolumuza devam edeceğiz. Bu bizim için güç bir şey değil. Şu an 11 milyonu aşkın üyemiz var. Her üyemiz bir üye daha ek ederse seçimden evvel seçimi kazandık demektir.

AKP bayan kollarındaki kardeşlerimiz son bir yılda 72 vilayetimize gittiler. Bayanlara verdiğimiz dayanaklarını yerinde anlattılar.”

Ayrıntılar geliyor…

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*